Share this List

Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies

  emotionaltearsxx's Rating My Rating
1
Just My Luck (2006,  PG-13)
Just My Luck 4.5 Stars
Loved it.... funny and romantic
Click to Rate
2
Children of Men (2006,  R)
Children of Men 4.5 Stars
weird but good!!
Click to Rate
3
Bring It On: All or Nothing (2006,  PG-13)
Bring It On: All or Nothing 4.5 Stars
love cheeleading movies!!
Click to Rate
4
Bring It On (2000,  PG-13)
Click to Rate
5
Bring It On Again (2003,  PG-13)
Click to Rate
6
Scary Movie (2000,  R)
Scary Movie 4.5 Stars
Funny as
Click to Rate
7
Scary Movie 2 (2001,  R)
Scary Movie 2 4.5 Stars
Pissed myself laughin in all of them
Click to Rate
8
Scary Movie 3 (2003,  PG-13)
Click to Rate
9
Scary Movie 4 (2006,  PG-13)
Click to Rate
10
Jackass - The Movie (2002,  R)
Jackass - The Movie 5.0 Stars
FAV MOVIE EVER!!!!! SAME AS NUMBER 2
Click to Rate
11
Jackass: Number Two (2006,  R)
Jackass: Number Two 4.5 Stars
LOVE IT
Click to Rate
12
Jarhead (2005,  R)
Jarhead 5.0 Stars
Love it!!!!!
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments