Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  EmTubritt's Rating My Rating
1
Cannibal Ferox (1981,  R)
Click to Rate
2
Cannibal Holocaust (1979,  NC-17)
Click to Rate
3
I Spit on Your Grave (Day of the Woman) (1978,  R)
Click to Rate
4
Barbed Wire Dolls (1976,  Unrated)
Click to Rate
5
Donnie Darko (2001,  R)
Donnie Darko 5.0 Stars
The only movie that made me cry!!
Click to Rate
6
Salo (Salò o le 120 giornate di Sodoma) (1975,  NC-17)
Click to Rate
7
Rebel Without a Cause (1955,  PG-13)
Click to Rate
8
Die Säge des Todes (Bloody Moon) (1981,  Unrated)
Click to Rate
9
Green Street Hooligans (2005,  R)
Click to Rate
10
The House on the Edge of the Park (1985,  Unrated)
The House on the Edge of the Park 5.0 Stars
Unrelenting Extreme Horror from the Amazing Ruggero Deodato!
Click to Rate
11
Hostel: Part II (2007,  R)
Hostel: Part II 5.0 Stars
Torture porn at its best!!
Click to Rate
12
Brokeback Mountain (2005,  R)
Click to Rate
13
Antropophagus (The Zombie's Rage)(The Grim Reaper)(Anthropophagous: The Beast) (1980,  R)
Click to Rate
14
Ss Experiment Love Camp (,  Unrated)
Click to Rate
15
Bridget Jones - The Edge of Reason (2004,  R)
Click to Rate
16
Ss Hell Camp (,  Unrated)
Click to Rate
17
Za ginipiggu: Akuma no jikken (Guinea Pig: Devil's Experiment) (1985,  NC-17)
Click to Rate
18
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning (2006,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments