My Favorite Movies
Give list a short description
| eneritz's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
|
| 2 |
The Ring (2002, PG-13) |
|
|
| 3 |
Thirteen (2003, R) |
|
|
| 4 |
Scary Movie (2000, R) |
|
|
| 5 |
Ocean's Thirteen (2007, PG-13) |
|
|
| 6 |
Moulin Rouge! (2001, PG-13) |
|
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
|
| 8 |
American Pie 2 (2001, R) |
|
|
| 9 |
The Devil Wears Prada (2006, PG-13) |
|
|
| 10 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|



