My Favorite Movies


  eniale1228's Rating My Rating
1
A Cinderella Story (2004,  PG)
2
Big Fish (2003,  PG-13)
3
Cruel Intentions (1999,  R)
4
Elizabethtown (2005,  PG-13)
5
Failure to Launch (2006,  PG-13)
6
Memoirs of a Geisha (2005,  PG-13)
7
Monster-in-Law (2005,  PG-13)
8
My Best Friend's Wedding (1997,  PG-13)
9
The Lake House (2006,  PG)
10
The Notebook (2004,  PG-13)
The Notebook
da best!
11
The Wedding Singer (1997,  PG-13)
12
Titanic (1997,  PG-13)
13
The Twilight Saga: New Moon (2009,  PG-13)
The Twilight Saga: New Moon
i love the story! can't wait to see it in big screen.. =)
14
Pride and Prejudice (2005,  PG)
15
Persuasion (1995,  PG)
16
Emma (1996,  PG)
17
Sense and Sensibility (1995,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments