My Favorite Movies


  er831's Rating My Rating
1
Making Mr. Right (1987,  PG-13)
2
Band of the Hand (1986,  R)
3
The Take (2004,  Unrated)
4
Private Resort (,  R)
5
Whoops Apocalypse (1986,  R)
6
Police Academy 5 - Assignment Miami Beach (1988,  PG)
7
Revenge of the Nerds II: Nerds in Paradise (1987,  PG-13)
8
Midnight Crossing (1988,  R)
9
Cat Chaser (1989,  R)
10
Married to the Mob (1988,  R)
11
Let It Ride (1989,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments