My Favorite Movies
| erickbandala's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Con Air (1997, R) |
|
| 2 |
The Concorde ... Airport '79 (Airport 1980) (1979, PG) |
|
| 3 |
Face/Off (1997, R) |
|
| 4 |
Terminal Velocity (1994, PG-13) |
|
| 5 |
Huang jia shi jie zhi III: Ci xiong da dao (In the Line of Duty III)(In the Line of Fire 3) (1988, Unrated) |
|
| 6 |
Huang jia shi jie zhi IV: Zhi ji zheng ren (In the Line of Duty 4: Witness) (1989, R) |
|
| 7 |
Zhong jian ren (In the Line of Duty 5: Middle Man)(Key Witness) (1990, Unrated) |
|
| 8 |
In the Line of Duty: The F.B.I. Murders (1988, Unrated) |
|
| 9 |
In The Line Of Duty: Ambush In Waco (1993, R) |
|
| 10 |
Journalists Killed In The Line Of Duty (2003, Unrated) |
|
| 11 |
In the Line of Duty: Siege at Marion (Children of Fury) (1992, PG-13) |
|
| 12 |
Rising Sun (1993, R) |
|
| 13 |
Slaughterhouse of the Rising Sun (2005, Unrated) |
|
| 14 |
Malaya (East of the Rising Sun) (1949, Unrated) |
|
| 15 |
Red Sun Rising (1995, R) |















