My Favorite Movies
| erickbarahona001's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Transformers: Revenge of the Fallen 2009, PG-13) |
|
| 2 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 4 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 5 |
Pearl Harbor 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 7 |
The Island 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Bay Coven (Bay Cove) 1987, PG) |
|
| 9 |
The Rock 1996, R) |
|
| 10 |
Treasures of the Snow 1983, Unrated) |










