My Favorite Movies
| erinlyn2013's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Hairspray (2007) (2007, PG) |
|
|
| 2 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
|
| 3 |
High School Musical 2 (2007, Unrated) |
|
|
| 4 |
The Master of Disguise (2002, PG) |
|
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
|
| 6 |
Ella Enchanted (2004, PG) |
|
|
| 7 |
Hoodwinked (2006, PG) |
|
|
| 8 |
Night at the Museum (2006, PG) |
|
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
|
| 10 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
|
| 12 |
Spider-Man (2002, PG-13) |
|
|
| 13 |
Spider-Man 3 (2007, PG-13) |
|
|
| 14 |
The Shaggy Dog (2006, PG) |
|
|
| 15 |
Surf's Up (2007, PG) |
|
|
| 16 |
Cheaper by the Dozen (2003, PG) |
|
|
| 17 |
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983, PG) |
|
|
| 18 |
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001, PG-13) |
|
|
| 19 |
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002, PG-13) |
|
|
| 20 |
Madagascar (2005, PG) |
|


