Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  ErnieSaintBANGS53947's Rating My Rating
1
Obscene (2008,  Unrated)
2
The Exorcist (1973,  R)
3
Cold Mountain (2003,  R)
4
Bend It Like Beckham (2003,  PG-13)
5
Whale Rider (2003,  PG-13)
6
Brokeback Mountain (2005,  R)
7
Mildred Pierce (1945,  Unrated)
8
Fried Green Tomatoes (1991,  PG-13)
9
What's Eating Gilbert Grape (1993,  PG-13)
10
The Silence of the Lambs (1991,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments