My Favorite Movies
| erwinmm89's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
One Flew over the Cuckoo's Nest (1975, R) |
|
| 2 |
Thank You For Smoking (2005, R) |
|
| 3 |
V for Vendetta (2006, R) |
|
| 4 |
Basic Instinct 2 (2006, R) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001, PG-13) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002, PG-13) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
| 8 |
Troy (2004, R) |
|
| 9 |
Grease (1978, PG) |
|
| 10 |
GoldenEye (1995, PG-13) |
|
| 11 |
The Postman (1997, R) |
|
| 12 |
Passenger 57 (1992, R) |












