My Favorite Movies
| estherfitton1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Trauma (2004, R) |
|
| 2 |
Hope Springs (2003, PG-13) |
|
| 3 |
Bram Stoker's Dracula (1992, R) |
|
| 4 |
Sleepy Hollow (1999, R) |
|
| 5 |
Beetle Juice (Beetlejuice) (1988, PG) |
|
| 6 |
Ed Wood (1994, R) |
|
| 7 |
Edward Scissorhands (1990, PG-13) |
|
| 8 |
A Month in the Country (1987, PG) |
|
| 9 |
Girl With a Pearl Earring (2003, PG-13) |
|
| 10 |
My Life so Far (1999, PG-13) |
|
| 11 |
Nanny McPhee (2006, PG) |
|
| 12 |
Relative Values (2000, PG) |
|
| 13 |
Shakespeare in Love (1998, R) |
|
| 14 |
Tumbledown (1988, Unrated) |
|
| 15 |
Valmont (1989, R) |
|
| 16 |
What a Girl Wants (2003, PG) |
















