My Favorite Movies
| eva94j's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Shawshank Redemption (1994, R) |
|
| 2 |
Black Hawk Down (2001, R) |
|
| 3 |
American History X (1998, R) |
|
| 4 |
Saving Private Ryan (1998, R) |
|
| 5 |
Rescue Dawn (2007, PG-13) |
|
| 6 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
| 7 |
Walk the Line (2005, PG-13) |
|
| 8 |
Blood Diamond (2006, R) |
|
| 9 |
Brokeback Mountain (2005, R) |
|
| 10 |
The Texas Chainsaw Massacre (2003, R) |
|
| 11 |
Dodgeball - A True Underdog Story (2004, PG-13) |
|
| 12 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 13 |
The Amityville Horror (2005, R) |














blahblahblobber posted 678 days ago
coolio ^__________^