You are not logged in.
Sign In or Register
Home
Movies
In Theaters
On DVD
Rate Movies
Recommended Movies
Actors
Actor Home
Actor Photos
Actress Photos
Random Actor
News
Top Stories
Most Recent
My Saved Stories
My Submitted Stories
Flixster Wiki
Profile
"
My Profile
My Ratings
My Lists
My Favorite Actors
My Favorite Photos
My Favorite Videos
Skins Gallery
My Friends
My Friends
My Conversations
My Friends' Reviews
Movie Night Planner
Invite
Meet People
People You May Know
People Like Me
People Online Now
Top User Charts
Find a User
Movie Compatibility Test
Fun Stuff
Never-Ending Quiz
|
User Quizzes
|
Polls
|
Lists
|
Videos
|
Photos
|
Forums
More Lists
|
Create a List
Top Lists
Related Lists
Nerfy Nerf Nerf
by
Nerfy
sexy
by
shadrach
mean girls
by
Ariel
Anime Favorites
by
A
Anime
by
The
View More Lists
Share this List
Share this link by email, IM, or post it anywhere
My Favorite Movies
Next list
jacob
narutouzamakienaruto's Rating
My Rating
1
Naruto Movie 1: Daikatsugeki! Yukihime ninpôchô dattebayo!! (Naruto the Movie)
(2004, Unrated)
2
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass )
(2002, Unrated)
3
Inuyasha - Toki wo koeru omoi ( Affections Touching Across Time )
(2001, Unrated)
4
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island)
(2004, Unrated)
5
The Fall (2006)
(2008, Unrated)
6
Bleach: Memories of Nobody
(2006, Unrated)
7
Bleach: The DiamondDust Rebellion
(2007, Unrated)
8
Frisbee: The Life and Death of a Hippie Preacher
(, Unrated)
9
Lady in the Death House
(1944, Unrated)
10
A Matter of Life and Death
(2008, PG)
11
El Río y la muerte (The River and Death)
(1955, Unrated)
12
Death in the Garden (La Mort en ce jardin) (1956)
(1956, Unrated)
13
Death of a Cyclist (Muerte de un ciclista)
(1958, Unrated)
14
The Masque of the Red Death
(1989, R)
15
A Walk with Love and Death
(1969, Unrated)
16
Death Line
(1972, Unrated)
17
Brotherhood of Death
(1976, Unrated)
18
Death of a President (1977)
(1977, Unrated)
19
Death Promise
(1977, R)
20
Death Wish 3
(1985, R)
21
Quando Alice Ruppe lo Specchio (Touch of Death) (When Alice Broke the Mirror)
(2001, Unrated)
22
Bloodbath at the House of Death
(1989, Unrated)
23
Dellamorte Dellamore (Cemetery Man) (Demons '95) (Of Death, of Love)
(1994, R)
24
Wisconsin Death Trip
(1999, Unrated)
25
Goth Box
(1999, Unrated)
26
Napalm Death: Punishment in Capitals
(2002, Unrated)
27
Geek Maggot Bingo
(2002, Unrated)
28
Death Valley:Revenge of Bloody Bill
(2004, R)
29
Death Trance
(2005, R)
30
Pusher III: I Am The Angel of Death
(2006, Unrated)
31
The Blood of My Brother: A Story of Death in Iraq
(2005, Unrated)
32
Jonestown: The Life and Death of Peoples Temple
(2006, Unrated)
33
Death of a President
(2006, R)
Comments (0)
Post a comment
Recent Comments