My Favorite Movies


  fairygirlsparkle's Rating My Rating
1
Sin City (2005,  R)
2
Spirited Away (Sen to Chihiro no kamikakushi) (2001,  PG)
3
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
4
Fight Club (1999,  R)
5
Mean Girls (2004,  PG-13)
6
X-Men (2000,  PG-13)
7
Legally Blonde (2001,  PG-13)
8
Donnie Darko (2001,  R)
9
Wedding Crashers (2005,  R)
10
Beetle Juice (Beetlejuice) (1988,  PG)
11
Chasing Amy (1997,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments