My Favorite Movies
| farshidansari's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
|
| 2 |
Babel (2006, R) |
|
|
| 3 |
Hitch (2005, PG-13) |
|
|
| 4 |
Perfume (2002, R) |
|
|
| 5 |
The Matrix (1999, R) |
|
|
| 6 |
Basic Instinct (1992, R) |
|
|
| 7 |
Sin City (2005, R) |
|
|
| 8 |
Lord of War (2005, R) |
|
|
| 9 |
God Father (2006, Unrated) |
|
|
| 10 |
Constantine (2005, R) |
|
|
| 11 |
Shrek (2001, PG) |
|
|
| 12 |
Star Wars: Clone Wars - Volume 2 (, G) |
|



