My Favorite Movies


  fb100000049547720's Rating My Rating
1
Bride and Prejudice (2005,  PG-13)
2
Pride and Prejudice (2005,  PG)
3
Pride and Prejudice (2003,  PG)
4
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999,  PG)
5
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002,  PG)
6
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005,  PG-13)
7
Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977,  PG)
8
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980,  PG)
9
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983,  PG)
10
Left Behind - The Movie (2001,  PG-13)
11
Left Behind II - Tribulation Force (2002,  PG-13)
12
Left Behind - World at War (2005,  PG-13)
13
Twilight (2008,  PG-13)
14
Star Trek (2009,  PG-13)
15
Fireproof (2008,  PG)
16
Mr. Fix It (2006,  Unrated)
17
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008,  PG-13)
18
Raiders of the Lost Ark (Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark) (1981,  PG)
19
Indiana Jones and the Last Crusade (1989,  PG-13)
20
Indiana Jones and the Temple of Doom (1984,  PG)
21
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
22
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
23
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
24
Toy Story (1995,  G)
25
Toy Story 2 (1999,  G)
26
Toy Story 3 (2010,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments