My Favorite Movies


  fb100000095648522's Rating My Rating
1
Funland (1988,  PG-13)
2
The Worm Eaters (1977,  Unrated)
3
Killer Klowns from Outer Space (1988,  PG-13)
Killer Klowns from Outer Space
great 80s flim
4
Batman (1989,  PG-13)
5
The Clown Murders (1976,  R)
6
Fantastic Mr. Fox (2009,  PG)
7
Scream (1996,  R)
8
Stephen King's It (1990,  Unrated)
9
Maximum Overdrive (1986,  R)
10
Alligator (1980,  R)
11
Jaws (1975,  PG)
12
Lake Placid (1999,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments