My Favorite Movies
| fb100000134622003's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 2 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
| 3 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 4 |
The Perfect Man (2005, PG) |
|
| 5 |
Champions in Action: Vol. 3 (2006, Unrated) |
|
| 6 |
Graduation (2007, Unrated) |
|
| 7 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
| 8 |
300 (2007, R) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
| 11 |
Brown Sugar (2002, PG-13) |
|
| 12 |
Garfield - The Movie (2004, PG) |
|
| 13 |
Garfield's Fun Fest (2008, Unrated) |
|
| 14 |
Cthulhu (2008, R) |
|
| 15 |
Garfield's Pet Force (2009, G) |
|
| 16 |
Red Riding: 1974 (2009, Unrated) |
|
| 17 |
Red Riding: 1983 (2009, Unrated) |
|
| 18 |
The Departed (2006, R) |


















