My Favorite Movies
| fb100000290478577's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Craft (1996, R) |
|
| 2 |
Material Girls (2006, PG) |
|
| 3 |
Scream (1996, R) |
|
| 4 |
Beyond Loch Ness (Loch Ness)(Loch Ness Terror) (2008, R) |
|
| 5 |
Casper Meets Wendy (1998, PG) |
|
| 6 |
Rugrats in Paris - The Movie (2000, G) |
|
| 7 |
The Rugrats Movie (1998, G) |
|
| 8 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
| 9 |
The Faculty (1998, R) |
|
| 10 |
When a Stranger Calls (2006, PG-13) |
|
| 11 |
Rest Stop (2006, R) |
|
| 12 |
The Strangers (2008, R) |
|
| 13 |
Gone in the Night (1996, Unrated) |
|
| 14 |
The Rendering (Portrait macabre) (Portrait of a Murder) (2002, PG) |
|
| 15 |
Girls Just Want to Have Fun (1985, PG) |
|
| 16 |
Honey (2003, PG-13) |
















