My Favorite Movies


  fb100000291350734's Rating My Rating
1
Once (2007,  R)
2
August Rush (2007,  PG)
3
John Rabe (2009,  Unrated)
4
(500) Days of Summer (2009,  PG-13)
5
Sex and the City (2008,  R)
6
A Good Year (2006,  PG-13)
7
I Love You, Man (2009,  R)
8
Sex and the City 2 (2010,  PG)
9
Harold & Kumar Go to White Castle (2004,  R)
10
Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay (2008,  R)
11
Just Married (2003,  PG-13)
12
Powder Blue (2008,  R)
13
Duplicity (2009,  PG-13)
14
Whatever Works (2009,  PG-13)
15
300 (2007,  R)
16
Braveheart (1995,  R)
17
The Notebook (2004,  PG-13)
18
Transformers (2007,  PG-13)
19
Back to the Future (1985,  PG)
20
Back to the Future Part II (1989,  PG)
21
Back to the Future Part III (1990,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments