Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  fb1003819579's Rating My Rating
1
View from the Top (2003,  PG-13)
2
Lost and Delirious (2001,  R)
3
A Cinderella Story (2004,  PG)
4
Camp Rock (2008,  G)
5
A Walk to Remember (2002,  PG)
6
Rest Stop (2006,  R)
7
The Lizzie McGuire Movie (2003,  PG)
8
The Matrix (1999,  R)
9
The Matrix Reloaded (2003,  R)
10
The Matrix Revolutions (2003,  R)
11
Cruel Intentions (1999,  R)
12
American Beauty (1999,  R)
13
The Bourne Identity (2002,  PG-13)
14
Freaky Friday (2003,  PG)
15
The Incredibles (2004,  PG)
16
Mean Girls (2004,  PG-13)
17
Fantastic Four (2005,  PG-13)
18
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007,  PG)
19
Imagine Me & You (2006,  R)
20
The Long Weekend (2006,  R)
21
Dirty Love (2005,  R)
22
The Sisterhood of the Traveling Pants (2005,  PG)
23
Pizza My Heart (2005,  Unrated)
24
The Sisterhood of the Traveling Pants 2 (2008,  PG-13)
25
High School Musical 3: Senior Year (2008,  G)
26
High School Musical (2006,  Unrated)
27
Just My Luck (2006,  PG-13)
28
High School Musical 2 (2007,  G)
29
She's the Man (2006,  PG-13)
30
Inspector Mom (2006,  Unrated)
31
Hot Fuzz (2007,  R)
32
The Simpsons Movie (2007,  PG-13)
33
Transformers (2007,  PG-13)
34
P.S. I Love You (2007,  PG-13)
35
Georgia Rule (2007,  R)
36
Iron Man (2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments