My Favorite Movies
| fb1004093888's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Norbit (2007, PG-13) |
|
| 2 |
What a Girl Wants (2003, PG) |
|
| 3 |
Shrek (2001, PG) |
|
| 4 |
The Last Kiss (2006, R) |
|
| 5 |
Troy (2004, R) |
|
| 6 |
Shabd (2005, Unrated) |
|
| 7 |
Apne (2007, Unrated) |
|
| 8 |
Children of the Bride (1990, Unrated) |
|
| 9 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
| 10 |
Last Supper (1996, Unrated) |










