My Favorite Movies


  fb1004353050's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
2
Finding Nemo (2003,  G)
3
The Notebook (2004,  PG-13)
4
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
5
Spider-Man (2002,  PG-13)
6
The Incredibles (2004,  PG)
7
Stardust (2007,  PG-13)
8
9 Mornings (2002,  Unrated)
9
Cast Away (2000,  PG-13)
10
Titanic (1997,  PG-13)
11
Ever After - A Cinderella Story (1998,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments