My Favorite Movies
| fb1007965333's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bolt (2008, PG) |
|
| 2 |
Twilight (2008, PG-13) |
|
| 3 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 4 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
| 5 |
8 Mile (2002, R) |
|
| 6 |
E.T. - The Extra-Terrestrial (1982, PG) |
|
| 7 |
Gladiator (2000, R) |
|
| 8 |
300 (2007, R) |
|
| 9 |
Bruce Almighty (2003, PG-13) |
|
| 10 |
Click (2006, PG-13) |
|
| 11 |
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008, PG-13) |
|
| 12 |
Indiana Jones and the Last Crusade (1989, PG-13) |
|
| 13 |
Raiders of the Lost Ark (Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark) (1981, PG) |
|
| 14 |
Indiana Jones and the Temple of Doom (1984, PG) |
|
| 15 |
National Treasure (2004, PG) |
|
| 16 |
National Treasure: Book of Secrets (2007, PG) |
|
| 17 |
The Da Vinci Code (2006, PG-13) |

















