My Favorite Movies


  fb1021404135's Rating My Rating
1
Death to Smoochy (2002,  R)
2
Cannibal! The Musical (Alferd Packer: The Musical) (1996,  R)
3
Shaun of the Dead (2004,  R)
4
Mixed Nuts (1994,  PG-13)
5
Clue (1985,  PG)
6
Weird Science (1985,  PG-13)
7
Who Framed Roger Rabbit (1988,  PG)
8
The Cable Guy (1996,  PG-13)
9
American Psycho (2000,  R)
10
Moulin Rouge! (2001,  PG-13)
11
Blood & Concrete (1991,  R)
12
Strangers with Candy (2005,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments