My Favorite Movies


  fb1022594696's Rating My Rating
1
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind (2004,  R)
2
Blade Runner (1982,  R)
3
The Rocky Horror Picture Show (1975,  R)
4
Sin City (2005,  R)
5
Bram Stoker's Dracula (1992,  R)
6
The Crow (1994,  R)
7
Batman (1989,  PG-13)
8
Batman Returns (1992,  PG-13)
9
Pretty in Pink (1986,  PG-13)
10
The American (2001,  Unrated)
11
And the Band Played On (1993,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments