My Favorite Movies


  fb1026287044's Rating My Rating
1
Boomerang (1992,  R)
2
Dirty Dancing (1987,  PG-13)
3
Love Jones (1996,  R)
4
Diary of a Mad Black Woman (2005,  PG-13)
5
Love and Basketball (2000,  PG-13)
6
Two Can Play That Game (2001,  R)
7
The Notebook (2004,  PG-13)
8
Welcome Home Roscoe Jenkins (2008,  PG-13)
9
Any Given Sunday (1999,  R)
10
Disappearing Acts (2000,  R)
11
Jason's Lyric (1994,  R)
12
Men Cry in the Dark (2006,  Unrated)
13
Not Easily Broken (2009,  PG-13)
14
Wedding Crashers (2005,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments