My Favorite Movies


  fb1035234420's Rating My Rating
1
Merlin (1998,  PG)
2
Omen III: The Final Conflict (1981,  R)
3
1492: Conquest of Paradise (1992,  PG-13)
4
Jurassic Park (1993,  PG-13)
5
Apariencia (,  Unrated)
6
El Hijo de la novia (Son of the Bride) (2002,  R)
7
Jurassic Park III (2001,  PG-13)
8
The Mission (1986,  PG)
9
Garfield - The Movie (2004,  PG)
10
Cats & Dogs (2001,  PG)
11
Kamchatka (2002,  Unrated)
12
Dia Que Amen (,  Unrated)
13
Kindergarten Cop (1990,  PG-13)
14
Legally Blonde (2001,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments