My Favorite Movies
| fb1040942042's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Truman Show (1998, PG) |
|
| 2 |
Man on the Moon (1999, R) |
|
| 3 |
Ace Ventura - When Nature Calls (1995, PG-13) |
|
| 4 |
Terminator 2: Judgment Day (1991, R) |
|
| 5 |
Terminator 3 - Rise of the Machines (2003, R) |
|
| 6 |
Dances With Wolves (1990, PG-13) |
|
| 7 |
Braveheart (1995, R) |
|
| 8 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|
| 9 |
Mission Impossible 2 (2000, PG-13) |
|
| 10 |
Back to the Future (1985, PG) |
|
| 11 |
Gladiator (2000, R) |
|
| 12 |
Pretty Woman (1990, R) |
|
| 13 |
In the Cold of the Night (1991, R) |
|
| 14 |
The Mummy Returns (2001, PG-13) |
|
| 15 |
Sivaji (Sivaji: The Boss) (2007, Unrated) |















