My Favorite Movies


  fb1044907096's Rating My Rating
1
Apocalypse Now (1979,  R)
2
The Dark Knight (2008,  PG-13)
3
Sin City (2005,  R)
4
American Beauty (1999,  R)
5
Independence Day (1996,  PG-13)
6
Fast Times At Ridgemont High (1982,  R)
7
Pulp Fiction (1994,  R)
8
Zodiac (2007,  R)
9
Bad Lieutenant (1992,  R)
10
Dog Day Afternoon (1975,  R)
11
Trading Places (1983,  R)
12
Airplane! (1980,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments