My Favorite Movies


  fb1046574438's Rating My Rating
1
Angus (1995,  PG-13)
2
As Good As It Gets (1997,  PG-13)
3
Rushmore (1998,  R)
4
Garden State (2004,  R)
5
So I Married an Axe Murderer (1993,  PG-13)
6
Juno (2007,  PG-13)
7
Sixteen Candles (1984,  PG)
8
Lost In Translation (2003,  R)
9
Sideways (2004,  R)
10
Little Miss Sunshine (2006,  R)
11
Napoleon Dynamite (2004,  PG)
12
Almost Famous (2000,  R)
13
Pulp Fiction (1994,  R)
14
Office Space (1999,  R)
15
L.A. Story (1991,  PG-13)
16
Strange Relations (2002,  Unrated)
17
Superbad (2007,  R)
18
Pineapple Express (2008,  R)
19
Burn After Reading (2008,  R)
20
August Rush (2007,  PG)
21
Hot Fuzz (2007,  R)
22
Shaun of the Dead (2004,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments