My Favorite Movies
| fb1051604613's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
| 2 |
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy (2004, PG-13) |
|
| 3 |
There's Something About Mary (1998, R) |
|
| 4 |
Old School (2003, R) |
|
| 5 |
Superbad (2007, R) |
|
| 6 |
Showgirls (1995, NC-17) |
|
| 7 |
Pretty Woman (1990, R) |
|
| 8 |
Grandma's Boy (2006, R) |
|
| 9 |
Zoolander (2001, PG-13) |
|
| 10 |
Striptease (1996, R) |










