Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  fb1058315321's Rating My Rating
1
30 Days of Night (2007,  R)
2
Children of Men (2006,  R)
3
Clerks (1994,  R)
4
The Prestige (2006,  PG-13)
5
The Shawshank Redemption (1994,  R)
6
Bullitt (1968,  PG)
7
The Godfather (1972,  R)
8
Escape from Alcatraz (1979,  PG)
9
Hold-Up (1985,  Unrated)
10
American Psycho (2000,  R)
11
Lethal Weapon (1987,  R)
12
Die Hard (1988,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments