My Favorite Movies
| fb1058671807's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Predator (1987, R) |
|
| 2 |
Gladiator (2000, R) |
|
| 3 |
Rambo (Rambo IV) (2008, R) |
|
| 4 |
I Am Legend (2007, PG-13) |
|
| 5 |
The Patriot (2000, R) |
|
| 6 |
The Protector (Tom yum goong) (Warrior King) (2005, R) |
|
| 7 |
Blade II (Blade 2) (2002, R) |
|
| 8 |
21 (2008, PG-13) |
|
| 9 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
| 10 |
Iron Man (2008, PG-13) |










