My Favorite Movies
| fb1071422570's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Fistful of Dollars (Per un Pugno di Dollari) (1964, R) |
|
| 2 |
For a Few Dollars More (Per Qualche Dollaro in Pił) (1965, R) |
|
| 3 |
Once Upon a Time in the West (C'era una volta il West) (1968, PG-13) |
|
| 4 |
Munich (2005, R) |
|
| 5 |
Caddyshack (1980, R) |
|
| 6 |
Saving Private Ryan (1998, R) |
|
| 7 |
Hamburger Hill (1987, R) |
|
| 8 |
The Good Shepherd (2006, R) |
|
| 9 |
Good Will Hunting (1997, R) |
|
| 10 |
Narc (2002, R) |
|
| 11 |
The Dark Knight (2008, PG-13) |
|
| 12 |
Road to Perdition (2002, R) |
|
| 13 |
The Hunt for Red October (1990, PG) |
|
| 14 |
12 Angry Men (1997, PG-13) |
|
| 15 |
The Passion of the Christ (2004, R) |
|
| 16 |
Nice Guys Sleep Alone (1999, R) |
|
| 17 |
Bloodsport (1988, R) |
|
| 18 |
Red Dawn (1984, PG-13) |
|
| 19 |
Van Helsing (2004, PG-13) |


















