My Favorite Movies


  fb1077436351's Rating My Rating
1
Kingdom of Heaven (2005,  R)
2
The Passion of the Christ (2004,  R)
3
The Bedford Incident (1965,  Unrated)
4
Billion Dollar Brain (1967,  Unrated)
5
The Great Escape (1963,  Unrated)
6
Rain Man (1988,  R)
7
Das Boot (The Boat) (1981,  R)
8
The Day After (1983,  Unrated)
9
The Thing (1982,  R)
10
WALL-E (2008,  G)
11
The Satan Bug (1965,  Unrated)
12
The Rock (1996,  R)
13
Casino Royale (2006,  PG-13)
14
Goldfinger (1964,  PG)
15
Waitress (2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments