My Favorite Movies
| fb1081399823's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
| 2 |
Bridget Jones's Diary (2001, R) |
|
| 3 |
City of Angels (1998, PG-13) |
|
| 4 |
Coyote Ugly (2000, PG-13) |
|
| 5 |
Ghost (1990, R) |
|
| 6 |
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) (2000, PG-13) |
|
| 7 |
Million Dollar Baby (2004, PG-13) |
|
| 8 |
The Fast and the Furious (2001, PG-13) |
|
| 9 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006, PG-13) |
|
| 10 |
The Green Mile (1999, R) |
|
| 11 |
The Shawshank Redemption (1994, R) |
|
| 12 |
The Rock (1996, R) |
|
| 13 |
Top Gun (1986, PG) |
|
| 14 |
White Chicks (2004, PG-13) |














