My Favorite Movies
| fb1087157189's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Hostel (2006, R) |
|
| 2 |
Forrest Gump (1994, PG-13) |
|
| 3 |
Rambo (1986, Unrated) |
|
| 4 |
The Princess Bride (1987, PG) |
|
| 5 |
Dog Soldiers (2002, R) |
|
| 6 |
Teenage Caveman (2002, R) |
|
| 7 |
The Howling (1981, R) |
|
| 8 |
Infested (2002, R) |
|
| 9 |
Zombie Strippers (2008, R) |
|
| 10 |
Lords of Dogtown (2005, PG-13) |










