My Favorite Movies
| fb1087890320's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lion King (1994, G) |
|
| 2 |
The Emperor's New Groove (2000, G) |
|
| 3 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
| 4 |
The Spongebob Squarepants Movie (2004, PG) |
|
| 5 |
Remember the Titans (2000, PG) |
|
| 6 |
Grease (1978, PG) |
|
| 7 |
The Inner Circle (1946, Unrated) |
|
| 8 |
Hitch (2005, PG-13) |
|
| 9 |
12 Angry Men (1997, PG-13) |
|
| 10 |
Monty Python and the Holy Grail (1975, PG) |










