My Favorite Movies


  fb1088040176's Rating My Rating
1
Turbulence (,  Unrated)
2
Turbulence 3 - Heavy Metal (2001,  R)
3
Final Approach (Junior Pilot) (2006,  Unrated)
4
Full Metal Jacket (1987,  R)
5
Jingle All the Way (1997,  PG)
6
Behind Enemy Lines (2001,  PG-13)
7
Jungle 2 Jungle (1997,  PG)
8
Fly Away Home (1996,  PG)
9
Flyboys (2006,  PG-13)
10
Executive Decision (1995,  R)
11
Evan Almighty (2007,  PG)
12
Air Force One (1997,  R)
13
Flightplan (2005,  PG-13)
14
Cast Away (2000,  PG-13)
15
Turbulence (1997,  R)
16
Turbulence 2: Fear of Flying (1999,  R)
17
Starship Troopers (1997,  R)
18
Happy Gilmore (1996,  PG-13)
19
Little Nicky (2000,  PG-13)
20
Christmas with the Kranks (2004,  PG)
21
Ferris Bueller's Day Off (1986,  PG)
22
Airport 1975 (1974,  PG)
23
Airport '77 (1977,  PG)
24
Independence Day (1996,  PG-13)
25
Days of Thunder (1990,  R)
26
The Langoliers (1995,  PG-13)
27
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006,  PG-13)
28
Liar Liar (1997,  PG-13)
29
Bruce Almighty (2003,  PG-13)
30
Ghost Rider (2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments