Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  fb1101932257's Rating My Rating
1
Wedding Crashers (2005,  R)
2
Transformers (2007,  PG-13)
3
Dirty Dancing (1987,  PG-13)
4
Grease (1978,  PG)
5
Shrek (2001,  PG)
6
Rocky (1976,  PG)
7
Rocky Balboa (2006,  PG)
8
Rocky IV (1985,  PG)
9
Rocky II (1979,  PG)
10
Rocky III (1982,  PG)
11
Rocky V (1990,  PG-13)
12
The Super Mario Bros. (1993,  PG)
13
The Chase (1994,  PG-13)
14
Rocky: The Rebel (2006,  Unrated)
15
Back in Business (2007,  R)
16
11:11 (2005,  Unrated)
17
The Garbage Pail Kids Movie (1987,  PG)
18
Wild Wild West (1999,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments