My Favorite Movies
| fb1103566540's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Pianist (2002, R) |
|
| 2 |
Life Is Beautiful (La Vita è bella) (1998, PG-13) |
|
| 3 |
Kung Fu Panda (2008, PG) |
|
| 4 |
Hable con Ella (Talk to Her) (2002, R) |
|
| 5 |
The Reader (2008, R) |
|
| 6 |
Rudo y Cursi (2009, R) |
|
| 7 |
Slumdog Millionaire (2008, R) |
|
| 8 |
Letters from Iwo Jima (2006, R) |
|
| 9 |
Earth (Disneynature's Earth) (Planet Earth) (2009, G) |
|
| 10 |
Love in the Time of Cholera (2007, R) |
|
| 11 |
Mysteries of the Ancient World (1994, Unrated) |
|
| 12 |
Good Bye, Lenin (2004, R) |
|
| 13 |
The Motorcycle Diaries (Diarios de Motocicleta) (2004, R) |
|
| 14 |
Shrek the Third (Shrek 3) (2007, PG) |














