Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  fb1109597770's Rating My Rating
1
50 First Dates (2004,  PG-13)
2
The Prestige (2006,  PG-13)
3
Blow (2001,  R)
4
Rain Man (1988,  R)
5
Step Up (2006,  PG-13)
6
Forrest Gump (1994,  PG-13)
7
The Number 23 (2007,  R)
8
A Little Thing Called Murder (2006,  Unrated)
9
Bewitched (2005,  PG-13)
10
What Dreams May Come (1998,  PG-13)
11
Grease (1978,  PG)
12
Moulin Rouge (1952,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments