My Favorite Movies
| fb1112144609's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 2 |
Shrek (2001, PG) |
|
| 3 |
Just My Luck (1957, Unrated) |
|
| 4 |
The Square Peg (1958, Unrated) |
|
| 5 |
On the Beat (1962, Unrated) |
|
| 6 |
Follow a Star (1959, Unrated) |
|
| 7 |
Trouble in Store (1953, Unrated) |
|
| 8 |
Man of the Moment (1955, Unrated) |
|
| 9 |
These Foolish Things (, Unrated) |
|
| 10 |
The Bulldog Breed (1960, Unrated) |
|
| 11 |
The Early Bird (1965, Unrated) |
|
| 12 |
One Good Turn (1955, Unrated) |
|
| 13 |
A Stitch in Time (1963, Unrated) |
|
| 14 |
The Night They Raided Minsky's (The Night They Invented Striptease) (1968, PG-13) |
|
| 15 |
Press for Time (1966, Unrated) |
|
| 16 |
Up in the World (1956, Unrated) |
|
| 17 |
Mutiny on the Buses (1972, Unrated) |
|
| 18 |
Holiday on the Buses (1973, Unrated) |
|
| 19 |
On the Buses (1971, PG) |

















