Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  fb1114302593's Rating My Rating
1
The Devil Wears Prada (2006,  PG-13)
The Devil Wears Prada
I love this movie! That's all ☆
2
Paris (2008,  R)
Paris
Beautiful Paris ☆
3
Romeo + Juliet (1996,  PG-13)
4
Dirty Dancing - Havana Nights (2004,  PG-13)
5
What's Eating Gilbert Grape (1993,  PG-13)
6
Meduzot (Jellyfish) (2008,  Unrated)
7
Finding Nemo (2003,  G)
8
Before Sunset (2004,  R)
9
My Blueberry Nights (2007,  PG-13)
10
Sin City (2005,  R)
11
Autumn in New York (2000,  PG-13)
12
Sex and the City (2008,  R)
13
Shopgirl (2005,  R)
14
Blood Diamond (2006,  R)
15
Simon Birch (1998,  PG)
16
Murder in the First (1994,  R)
17
The Phantom of the Opera (2004,  PG-13)
18
Awakenings (1990,  PG-13)
19
Je reste! (I'm Staying!) (2003,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments