My Favorite Movies


  fb1131390182's Rating My Rating
1
Forrest Gump (1994,  PG-13)
2
Patch Adams (1998,  PG-13)
3
Mrs. Doubtfire (1993,  PG-13)
4
Shrek (2001,  PG)
5
Lost In Translation (2003,  R)
6
Apariencias (2001,  Unrated)
7
Love Actually (2003,  R)
8
Red Corner (1997,  R)
9
Mean Girls (2004,  PG-13)
10
Becoming Jane (2007,  PG)
11
Jerry Maguire (1996,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments