My Favorite Movies


  fb1133195769's Rating My Rating
1
Public Enemies (2009,  R)
Public Enemies
Great action and drama put in by Mann. With Depp and Bale great pairing.
2
300 (2007,  R)
3
The Hurt Locker (2009,  R)
4
The Goods: Live Hard, Sell Hard (2009,  R)
5
Halloween (1978,  R)
6
The Hitcher (1986,  R)
7
Courage Under Fire (1996,  R)
8
Memento (2000,  R)
9
Left in Darkness (2006,  Unrated)
10
Waiting (2005,  R)
11
Caddyshack (1980,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments