My Favorite Movies
| fb1133697655's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Swing Girls (2004, Unrated) |
|
| 2 |
Yoru no pikunikku (Night Time Picnic) (2006, Unrated) |
|
| 3 |
The Girl Who Leapt Through Time (Toki wo kakeru shojo) (2007, Unrated) |
|
| 4 |
Byôsoku 5 senchimętoru (5 Centimeters per Second) (A Chain of Short Stories about Their Distance) (2007, Unrated) |
|
| 5 |
Hero (Hi ro) (2007, PG) |
|
| 6 |
Tada, kimi wo aishiteru (Heavenly Forest) (2006, Unrated) |
|
| 7 |
Hauru no ugoku shiro (Howl's Moving Castle) (2005, PG) |
|
| 8 |
Kumo no mukô, yakusoku no basho (The Place Promised in Our Early Days) (2004, Unrated) |
|
| 9 |
Kurôzu Zero (Crows: Episode 0) (2007, Unrated) |
|
| 10 |
Waterboys (2001, Unrated) |










