My Favorite Movies
| fb1136676378's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
| 2 |
P.S. I Love You (2007, PG-13) |
|
| 3 |
1408 (2007, PG-13) |
|
| 4 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
| 5 |
My Mom's New Boyfriend (2008, PG-13) |
|
| 6 |
What Happens in Vegas (2008, PG-13) |
|
| 7 |
21 (2008, PG-13) |
|
| 8 |
LOL (Laughing Out Loud) ® (2009, Unrated) |
|
| 9 |
The Ugly Truth (2009, R) |
|
| 10 |
The Time Traveler's Wife (2009, PG-13) |
|
| 11 |
Cirque du Freak: The Vampire's Assistant (2009, PG-13) |
|
| 12 |
The Hangover (2009, R) |
|
| 13 |
Zombieland (2009, R) |
|
| 14 |
The Twilight Saga: New Moon (2009, PG-13) |














