My Favorite Movies
| fb1136959064's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ghosts of Goldfield (2007, R) |
|
| 2 |
The Proposal (2009, PG-13) |
|
| 3 |
Drag Me to Hell (2009, PG-13) |
|
| 4 |
O' Horten (2007, PG-13) |
|
| 5 |
Year One (2009, PG-13) |
|
| 6 |
Land of the Lost (2009, PG-13) |
|
| 7 |
Imagine That (2009, PG) |
|
| 8 |
Night at the Museum 2: Battle of the Smithsonian (2009, PG) |
|
| 9 |
Angels & Demons (2009, PG-13) |
|
| 10 |
Up (2009, PG) |
|
| 11 |
The First Basket (2008, Unrated) |
|
| 12 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 13 |
Braveheart (1995, R) |
|
| 14 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
| 15 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
| 16 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 17 |
Forrest Gump (1994, PG-13) |
|
| 18 |
Shrek (2001, PG) |
|
| 19 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
| 20 |
Finding Nemo (2003, G) |




















